Extraliga

Náš tím Reinter Humenné A patril v sezóne 2015/2016 medzi nováčikov súťaže. Naši hráči podali  skvelý výkon, dokonca atakovali čelné pozície a umiestnili sa nakoniec na piatom mieste.  

V tohtoročnej sezóne 2016/2017 je našim cieľom umiestnenie sa v prvej polovici tabuľky. Štartujeme zo 4. pozície a náš tím sme posilnili o licenčnú podporu GM Davida Navaru. Tento český veľmajster je aktuálne 22. hráčom šachu na svete. 

Výsledky na chess-results

Novinky

novinka

Humenskí šachisti sa už začiatkom súťaže netajili ambíciami na medailové priečky, ktoré v závere naplnili ziskom striebra! Potvrdili tak, že oprávnene patria medzi slovenskú šachovú špičku.

Čítaj viac >>
novinka

Zaujímavý víkend majú za sebou humenskí šachisti. 14. a 15. januára pokračovala šachová Eco-C Extraliga 5. a 6. kolom. Novoročné dvojkolo v Humenom absolvovali súperi z Dubnice nad Váhom a Osuského. Očakávania fanúšikov sa naplnili, napínavých momentov bolo viac než dosť!

Čítaj viac >>
novinka

Klub Šachy Reinter Humenné v októbri odštartoval okrem nižších líg aj svoje pôsobenie v najvyššej šachovej slovenskej súťaži družstiev – extralige.

Čítaj viac >>
novinka

Klub Šachy Reinter Humenné získal pre sezónu 2016/2017 do svojich radov najsilnejšieho hráča Českej republiky a zároveň 22. najlepšieho šachistu na svete Davida Navaru. S týmto špičkovým veľmajstrom sa uskutoční pri príležitosti jeho prvého zápasu v drese Reinteru beseda v piatok 21.10.2016 o 18:00 v hracej miestnosti na Tolstého 3.

Čítaj viac >>
novinka

Počas víkendu 27. a 28. februára pokračovala dvoma kolami najvyššia slovenská šachová súťaž družstiev – extraliga. Pozornosť výrazne pútal úspech nováčika súťaže družstva Reinter Humenné, ktorý sa zaznamenaním dvoch víťazstiev zaradil na vynikajúce 4. miesto tabuľky s 15 bodmi na konte, tj. iba 4 body za favoritmi

Čítaj viac >>