TRÉNINGY 

Tréningy v našej šachovej škole prebiehajú počas školského roka skupinovou formou v pracovných dňoch niekoľkokrát do týždňa. 

Nových žiakov do šachového krúžku prijímame vo veku od 6 do 16 rokov, a to na základe úspešne zvládnutých prijímacích skúšokvstupného pohovoru, ktorý sa koná začiatkom školského roka - v septembri

Zápis nových členov: prihláška v sekcii Dokumenty

Tréningy prebiehajú v našich hracích priestoroch v mestách Humenné, Košice a Snina.

Humenné: budova OPP, Tolstého 102/3

Košice: sídlo Reinter, Svätoplukova 36

Snina: CVČ, Kukučinova 2544/7

Naše učebne v Košiciach a Humennom sú klimatizované, vybavené data projektormi  a wifi pripojením na internet. K dispozícii máme set ôsmich online šachovníc a šachové drevené súpravy vrátane digitálnych šachovných hodín pre 160 hráčov.

Každý žiak šachového krúžku nadobudne zápisom klubový šachový dres a refundáciu štartovného na turnajoch zaradených do série GPX. Taktiež má možnosť získať dotovanú účasť na 7-dňovom podujatí „Majstrovstvách SR mládeže v šachu“ vo svojej vekovej kategórií v hodnote refundácie až  vo výške 80 % celkových nákladov. S našimi žiakmi sa pravidelne zúčastňujeme šachových turnajov po celom Slovensku, kde  získavajú cenné hráčske skúsenosti a môžu využiť natrénované učivo v praxi.

Trénerskú činnosť  u nás vykonáva skúsený tím licencovaných trénerov v zložení:


FM Mgr. Tomáš Krak -  Majster Fide a Tréner Slovenského šachového zväzu, ktorý už ôsmym rokom trénuje šach na profesionálnej báze začínajúcich ako aj extraligových hráčov. Počas tohto obdobia získali jeho zverenci 23 medailí z Majstrovstiev SR mládeže v praktickom šachu a 8 medailí z Majstrovstiev SR mládeže v Rapid šachu.
Ing. Jaroslav Pčola, st. - Tréner Slovenského šachového zväzu a riaditeľ Šachy Reinter, n.o.

RNDr. Cyril Cehelský - Rozvojový inštruktor SŠZ a člen Výkonného výboru Slovenského šachového zväzuPeadDr. Marek Štutika - Rozvojový inštruktor SŠZ 

Mgr. Marianna Aľušíková - Rozvojový inštruktor SŠZ, riaditeľka 4. ligy D22 a 4. ligy D23, sekretariát PKŠZ


Ing. Jozef Šatník - Rozvojový inštruktor SŠZFrantišek Polačko ml. Rozvojový inštruktor SŠZ
V prípade záujmu o šachový krúžok, či individuálny tréning nás prosím neváhajte kontaktovať!