Turnaje mládeže

Novinky

novinka

V utorok 26.marca 2019 sa v Humennom uskutočnia pod záštitou primátora mesta PhDr. Ing. Miloša Merička Majstrovstvá Slovenskej republiky 4-členných družstiev ZŠ a SŠ v zrýchlenom šachu v školskom roku 2018/2019.

Čítaj viac >>
novinka

Na aprílové Majstrovstvá SR mládeže trénujú usilovne okrem dievčeniec aj naši talentovaní chalani. Reinter výprava je jednou z najväčších, reprezentovať klub bude 21 hráčov.

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 16. marca sa u nás konal za účasti 43 detí v poradí štvrtý zo šiestich plánovaných šachových sobotňajších turnajov. Siedmy ročník súťaže Reinter GPX v šachu mládeže 2018/2019 sa tak prehupol do svojej druhej polovice.

Čítaj viac >>
novinka

Príďte s nami stráviť vianočný čas športom, s ktorým si precvičíte najmä mozgové závity. Vrámci humenského šachového festivalu Fénix 2018 sme pre všetkých nadšencov kráľovskej hry nie len z Humenného pripravili sériu podujatí, na ktorých nesmiete chýbať.

Čítaj viac >>
novinka

V piatok 26. októbra sme v našich priestoroch organizovali Školské majstrovstvá okresu Humenné v šachu ZŠ. Postup na kraj si vybojovali Samuel Kužma, Pavol Greňo, Leonard Simon, Olívia Seková, Barbora Krídlová a Ladislava Gajdošová.

Čítaj viac >>
novinka

V piatok 26. októbra sa v našich klubových priestoroch konala prednáška slovenského šachového veľmajstra GM Tomáša Petríka za účasti dvadsiatky humenských šachistov. Prednáška spojená s diskusiou na tému 43. šachová olympiáda zožala u publika veľký úspech a trvala vyše troch hodín.

Čítaj viac >>
novinka

V utorok 23. októbra v Snine prebehli Školské majstrovstvá okresu v šachu ZŠ 2018/2019. Organizovala ich naša nezisková organizácia Šachy Reinter v spolupráci s CVČ Snina. K šachovniciam tentokrát zasadlo vyše sedemdesiat účastníkov, aby sa pobili o miestenky na krajské kolo tejto postupovej súťaže.

Čítaj viac >>
novinka

Vo štvrtok 18. októbra sa u nás stretlo vyše štyridsať stredoškolákov z troch okresov na Školských majstrovstvách regiónu HE, SV a VT v rapid šachu SŠ 2018/2019. Medzi študentkami dominovala Humenčanka Stela Simonová, medzi študentami Jozef Bednár z Vranova nad Topľou.

Čítaj viac >>
novinka

Srdečne pozývame širokú verejnosť na prednášku spojenú s diskusiou na tému 43. šachová olympiáda v Batumi. Prednáška spojená s diskusiou sa uskutoční v stredu 17.10.2018 od 17:00 v Košiciach a je určená pre šachistov všetkých výkonností, každý si určite príde na svoje.

Čítaj viac >>
novinka

Zmyslom našej neziskovej organizácie je otvárať deťom dvere do šachového sveta. Ten ich nie len baví, ale zároveň im pomáha zlepšovať pozornosť, predstavivosť, predvídanie, porovnávanie možností, abstraktné myslenie, plánovanie a súčasné zvažovanie rôznych možností. Je toho celkom dosť, nie ?

Čítaj viac >>
novinka

V nedeľu 2. septembra nás poctilo 68 hráčov svojou účasťou na V. ročníku turnaja OPEN Check#Mate! 2018. Tento turnaj organizujeme pri príležitosti narodením našej šachovej kaviarničky Check#Mate!, ktorá je jedinou svojho druhu na Slovensku. Tá rok oslavovala svoje štvrté narodeniny a oslava to bola veru poriadna. :)

Čítaj viac >>
novinka

Počas osláv Dní mesta Snina sme v spolupráci s CVČ Snina organizovali v Dome Matice slovenskej v Snine druhý ročník vydareného podujatia Generačný šach. Každý kto sa pristavil v našom stánku mal možnosť zahrať si voľné partie so šachovými hodinami, alebo vyriešiť za sladkú odmenu šachové diagramy a precvičiť si tak mozgové závity. Hlavný šachový program sa začal o 15:00 hod. kedy zasadlo 36 účastníkov všetkých vekových kategórii k svojim partiám, aby odohrali ďalší ročník turnaja Generačný šach 2018.

Čítaj viac >>
novinka

Od piatka do nedele 21. - 23.9.2018 sa konal vo Vranove nad Topľou ďalší ročník turnaja Vranovský šach 2018. Na tomto turnaji mal náš klub sedem zástupcov. Spomedzi nich sa najviac darilo Benjamínovi Kardisovi (4,5 b.), ktorý obdržal aj cenu pre najlepšieho juniora turnaja. V rovnakej kategórii so zhodným počtom bodov a horším pomocným hodnotením preberal cenu za druhé miesto Michal Valko (4,5 b.) Medailové umiestnenie sme mali aj v kategórii seniorov vďaka prvenstvu Michala Barančíka (4 b.) V dresoch Reinteru hrali taktiež: Tomáš Harvan a Peter Smetana (zhodne 3 b.) a Olívia Seková s Richardom Aľušíkom (zhodne 2 b.)

Čítaj viac >>
novinka

Srdečne pozývame všetkých šachistov i širokú verejnosť na V. ročník turnaja Open Check#Mate! 2018. Príďte spolu s nami osláviť štvrté narodeniny našej šachovej kaviarničky

Čítaj viac >>
novinka

V dňoch 11. – 13. mája prebiehal trojdňový šachový festival mládeže v rapid šachu v Topoľčanoch. Mladé šachové nádeje z východu Olívia Seková a Michal Hudák potvrdili svoje šachové nadanie ziskom bronzu v kategóriách dievčatá do 10 rokov a chlapci do 8 rokov.

Čítaj viac >>
novinka

Biela Veža, čiže Belaya Ladya je najväčší školský šachový turnaj Ruskej federácie s 50-ročnou tradíciou, ktorej sa len tretí rok zúčastňujú aj zahraničné školské tímy. V tomto roku si postup z druhého miesta v celoslovenskom turnaji vybojovali mladí šachisti zo ZŠ Dargovských hrdinov Humenné, všetci hráči zároveň členmi klubu Šachy Reinter.

Čítaj viac >>
novinka

Srdečne pozývame všetkých šachistov zo širokého okolia i vzdialenejších kútov Slovenska na VI. ročník turnaja OPEN REINTER 2018. Turnaj sa uskutoční v našich hracích priestoroch i v šachovej kaviarni Check#Mate! v Humennom v termíne 15. - 17.6.2018

Čítaj viac >>
novinka

Prázdniny sú predo dvermi, a tak sme pre všetkých vo veku 6 - 17 rokov pripravili nezabudnuteľných šesť dní v letnom šachovom campe Fénix chess 2018!

Čítaj viac >>
novinka

Aj tento rok máme pre všetky deti milujúce šach i vesmírne dobrodružstvá prichystaný šachový camp Vesmírna rošáda 2018 v prostredí Astronomického observatória v Kolonici :)

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 14. apríla sa v Humennom uskutočnil piaty GPX turnaj v tomto školskom roku za účasti 34 deťúreniec so siedmich miest východného Slovenska. Aj tento turnaj bol zaradený do celoslovenskej postupovej súťaže Slovenského šachového zväzu - s názvom GPX.

Čítaj viac >>
novinka

Dnes už niet pochýb, že región pod Vihorlatom je liahňou slovenských šachových talentov. Družstvo ZŠ Dargovských hrdinov sa najnovšie hrdí titulom VICEMAJSTRI Slovenska 4-členných družstiev žiakov a žiačok ZŠ a 1.stupňa OGY v rapid šachu 2017/2018. V stredu 28. marca pridali do zbierky šachových úspechov humenskí mládežníci ďalší cenný kov – striebro.

Čítaj viac >>
novinka

Počas víkendu 17. a 18. marca sa konal v Prešove ďalší ročník tradičného Víkendového turnaja pre všetkých. Hráč Šachy Reinter Alex Volohda sa zúčastnil sobotňajšieho GPX turnaja, na ktorom vybojoval striebro v celkovom poradí a zároveň aj striebro v kategórii chlapcov do 14 rokov.

Čítaj viac >>
novinka

Všetky dôležité informácie vrátane zostáv prihlásených družstiev nájdete TU. Tešíme sa na vašu účasť!

Čítaj viac >>
novinka

Všetky dôležité informácie vrátane zostáv prihlásených družstiev nájdete TU. Tešíme sa na vašu účasť!

Čítaj viac >>
novinka

Febuárovým GPX turnajom sme sa prehupli do druhej polovice VI. ročníka Reinter GPX v šachu mládeže 2017/2018. Sériu GPX turnajov organizujeme v našom meste už šiesty rok a u mládeže sa teší veľkej obľube. Sme radi, že môžeme pre mládež v našom meste vytvoriť lepšie podmienky pre tréning, ktorý zahŕňa okrem teoretickej časti na šachových krúžkoch aj časť praktickú - zúčastňovanie sa šachových turnajov.

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 17. februára sme organizovali v Humennom Valentínsky šachový turnaj. Aj napriek všade zúriacej chrípke sa za šachovnicami stretlo 44 účastníkov z nášho a okolitých miest.

Čítaj viac >>
novinka

Vo štvrtok 16. novembra sme poobede vycestovali do Martina, aby sme sa skoro ráno oddýchnutí mohli zúčastniť turnaja o Cenu Juniorklubu Martin, ktorý sa konal počas dvoch dní 17. - 18. novembra 2017. Turnaja sme sa zúčastnili v početnej výprave 10 hráčov.

Čítaj viac >>
novinka

Vo štvrtok 16. novembra k nám do klubu prišlo odohrať 13 študentov Gymnázia arm. generála L. Svobodu ďalší, už štvrtý ročník šachového turnaja. Celkovou víťazkou turnaja a šachovou dámou školy sa stala Michaela Balogová.

Čítaj viac >>
novinka

V piatok 10. novembra sa v našich priestoroch za účasti 45 súťažiach zo siedmich škôl odohrali Školské Majstrovstvá okresu Humenné v zrýchlenom šachu ZŠ 2017/2018. V turnaji žiakov bojovalo 31 účastníkov a v turnaji žiačok ich súťažilo 14 o cenné miestenky do krajského kola.

Čítaj viac >>
novinka

Vo štvrtok 9. novembra sa u nás uskutočnili Školské majstrovstvá regiónu Humenné, Medzilaborce a Vranov nad Topľou v zrýchlenom šachu študentov a študentiek stredných škôl v zrýchlenom šachu 2017/2018. Celkovými víťazmi turnajov sa stali Vranovčan Jozef Bednár s plným počtom bodov a Humenčanka Viktória Barnová 6,5 boda.

Čítaj viac >>
novinka

Srdečne pozývame mládež z Humenného a širokého okolia na prvý šachový turnaj v tomto školskom roku, ktorým odštartujeme šiesty ročník GPX súťaží v našom meste. V sobotu 4.11.2017 sa na vás tešíme v klubovni nad šachovou kaviarňou Check#Mate!

Čítaj viac >>
novinka

Najznámejšie rumunské letovisko Mamaia, hostilo od 5. septembra do 14. septembra 2017 najlepších mladých európskych šachistov v kategóriách od 8 do 18 rokov. Slovensko reprezentovala početná výprava dievčat a chlapcov, ktorej členmi boli aj naše dve želiezka v ohni - súrodenci Ninka a Miško Hudákovci z Košíc.

Čítaj viac >>
novinka

Ako lepšie osláviť narodeniny šachovej kaviarne, než šachovým turnajom? Presne to sme si povedali aj my a zorganizovali sme ďalší ročník Open Check≠Mate! Tento rok sme účasťou 71 hráčov lámali doterajšie rekordy.

Čítaj viac >>
novinka

Finále V. ročníka Humenskej žiackej šachovej ligy ZŠ bolo viac než len napínavé. O víťazovi rozhodla jedna remíza. Vo finále bojovalo šesť desaťčlenných družstiev s týmito výsledkami ...

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 3.6.20017 sme mali tú česť organizovať jedno veľmi zaujímavé podujatie -Semifinále GPX v šachu mládeže - oblasť východ pre túto sezónu 2016/2017. Zišlo sa u nás 60 hráčov s právom postupu, ktorý si vybojovali v základnej časti tejto celoslovenskej súťaže určenej pre šachistov začiatočníkov.

Čítaj viac >>
novinka

Prázdniny sú predo dvermi, a tak sme pre všetkých vo veku 6 - 17 rokov pripravili nezabudnuteľných šesť dní v letnom šachovom campe Fénix chess 2017!

Čítaj viac >>
novinka

Deväť členov nášho klubu sa zúčastnilo 8. mája 2017 ďalšieho vydareného ročníka šachového turnaja vo Vlastivednom múzeu v Hanušovciach nad Topľou. Turnaju mládeže dominoval náš klubový hráč Leonard Simon, ktorý bez zaváhania zdolal každého súpera a s plným počtom bodov prebral zlato v celkovom poradí

Čítaj viac >>
novinka

ZŠ Jána Švermu aj tento rok otvárala ako prvá spomedzi základných škôl v poradí štvrtý ročník Humenskej žiackej ligy ZŠ 2016/2017. Školské kolo sa konalo v utorok 16.5.2017 za účasti 18 žiakov, ktorí odohrali 5 súťažných kôl tempom 2 x 15 min. + 2 sekundy za každý vykonaný ťah.

Čítaj viac >>
novinka

37 žiakov ZŠ Dargovských hrdinov v Humennom sa zúčastnilo na školskom kole Humenskej žiackej šachovej ligy ZŠ s cieľom vytvoriť v nominačnom turnaji družstvo školy na finálové kolo.

Čítaj viac >>
novinka

20 žiakov ZŠ Laborecká v Humennom pod vedením p. Alexandra Jablonského, ktorý na škole vedie svedomito šachový krúžok, odohralo vo štvrtok 25. mája 2017 školské kolo šachového turnaja.

Čítaj viac >>
novinka

V utorok 11.4.2017 sa premiérovo konali Majstrovstvá Slovenska 4-členných družstiev žiakov a žiačok ZŠ a 1.stupňa OGY v rapid šachu. Družstvo ZŠ Dargovských hrdinov A vybojovalo BRONZ! :)

Čítaj viac >>
novinka

Šachisti Reinteru zaznamenali významný úspech v novodobej histórii šachu nášho mesta - vybojovali tri medaily na Majstrovstvách Slovenska mládeže v šachu 2017 a budú tak Slovensko zastupovať na Majstrovstvách Európy a Majstrovstvách Európskej únie v šachu.

Čítaj viac >>
novinka

Dejiskom Finále GPX v šachu mládeže 2016/2017 boli tento rok Topoľčany. Stretlo sa tu 60 najlepších slovenských šachistov začiatočníkov. Zastupovali nás na ňom piati zverenci, z ktorých si dvaja domov odniesli STRIEBORO :)

Čítaj viac >>
novinka

Šachový turnaj Open Reinter 2017 dopísal uplynulý víkend svoju piatu kapitolu. Tento hlavný turnaj neziskovej organizácie Šachy Reinter prebiehal v Humennom od 9. do 11. júna a zavítalo naň 49 hráčov z trinástich slovenských šachových klubov. Putovný krištáľový pohár si tento rok prevzal do opatery celkový víťaz turnaja Marek Ihnát ml., talentovaný šestnásťročný hráč Šk Zemplín Michalovce.

Čítaj viac >>
novinka

Aj tento rok máme pre všetky deti milujúce šach i vesmírne dobrodružstvá prichystaný šachový camp Vesmírna rošáda 2017 v prostredí Astronomického observatória v Kolonici :)

Čítaj viac >>
novinka

Na MSR 2017 v rapid šachu družstiev starších žiakov sa dobre umiestnili aj tri družstvá Reinteru

Čítaj viac >>
novinka

Nový školský týždeň začínalo 33 žiakov v škole inak než obvykle. Odložili síce knižky, ale mozog si potrápili šachovo. V pondelok 5.6.2017 bolo na ZŠ Hrnčiarskej na programe školské kolo v šachu.

Čítaj viac >>
novinka

Srdečne pozývame všetkých šachistov zo širokého okolia i vzdialenejších kútov Slovenska na V. ročník turnaja OPEN REINTER 2017.

Čítaj viac >>
novinka

Levie srdce tento rok pevne v rukách drží Leonard Simon ako celkový víťaz turnaja! Tešíme sa :) A to nielen z jeho víťazstva, ale i z umiestnenia a výkonov našich ostatných zverencov

Čítaj viac >>
novinka

Srdečne pozývame všetkých, ktorí si našli v šachu zaľúbenie rovnako ako my na Valentínsky GPX turnaj v sobotu 18. februára :)

Čítaj viac >>
novinka

V utorok 19. januára 2017 sa v Snine konalo 4. kolo miestnej žiackej ligy za účasti 70 hráčov. Táto súťaž je zaradená aj do série GPX turnajov Slovenského šachového zväzu. Keďže aj my sme s našimi zverencami zapojení v tejto postupovej súťaži a poctivo zbierame body, nechýbali sme tu.

Čítaj viac >>
novinka

V. ročník Reinter GPX 2016/2017 štartuje už túto sobotu! Začíname v sobotu 21. januára 2017 o 09:00 hod. v našich hracích priestoroch na Tolstého 102/3. Vítaní sú všetci od 5 do 99 rokov!

Čítaj viac >>
novinka

V utorok 22.11.2016 sme mali tú česť organizovať v našich hracích priestoroch pre 34 stredoškolákov z troch okresov a ôsmich stredných škôl postupový turnaj. V dvoch oddelených turnajoch zápolilo za šachovnicami 22 študentov a 12 študentiek o miestenky na krajské kolo. Hralo sa tempom 2 x 15 min + 2 sek./ťah sedem kôl.

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 3. decembra 2016 sa konal v Čaklove tradičný šachový turnaj za účasti 33 hráčov. Medzi nimi boli aj naši členovia.

Čítaj viac >>
novinka

V stredu 30. novembra sme mali tú česť organizovať v Humennom Majstrovstvá Prešovského kraja v rapid šachu ZŠ.

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 26.11.2016 sa stretlo 46 hráčov v GPX turnaji a 16 hráčov v Open turnaji na ZŠ Kúpeľná v Prešove, aby odohrali 1. kolo tohtoročnej Šarišskej ligy mládeže. Náš klub na GPX turnaj vyslal štyroch zástupcov

Čítaj viac >>
novinka

Táto usmievavá dievčinka sa volá Katka Minčičová. Je to nielen veľmi príjemná, skromná a dobrá osôbka, ale aj výborná šachistka! Svoje nadanie pre šach a vedomosti jasne dokázala aj dnes - ziskom bronzového miesta na Majstrovstvách Prešovského kraja stredoškoláčok!

Čítaj viac >>
novinka

Osem humenských šachistov v prvú októbrovú sobotu veru neleňošilo, ale vybralo sa na 12. ročník medzinárodného šachového turnaja grófa Jána Zamoyského na hrad Ľubovňa.

Čítaj viac >>
novinka

Najväčší európsky šachový sviatok pre mládež sa konal tento rok v Prahe, kde od 17. do 28. augusta prebiehali Majstrovstvá Európy mládeže v šachu. Zo Slovenska sa podujatia zúčastnilo 39 mladých hráčov, medzi ktorými boli i dvaja hráči humenského klubu Šachy Reinter, súrodenci Stela a Leonard Simonovci.

Čítaj viac >>
novinka

Dnes o 15:00 štartujú prvým kolom v Prahe Majstrovstvá Európy mládeže 2016. Slovensko reprezentujú i naši dvaja zverenci, súrodenci Stela a Leo Simonovci.

Čítaj viac >>
novinka

S krédom „Šach patrí do kaviarne“ sa humenským nadšencom šachu a kaviarenskej atmosféry podarilo vytvoriť na východe Slovenska unikátny projekt - štýlovú šachovú kaviareň Check#Mate!. Pri príležitosti jej druhých narodenín tu zorganizovala nezisková organizácia Šachy REINTER v nedeľu 14. augusta aj v tomto roku šachový turnaj.

Čítaj viac >>
novinka

Šachy REINTER n. o. Vás srdečne pozýva na III. ročník turnaja „OPEN Check#Mate!“2016 ;)

Čítaj viac >>
novinka

Aj v tomto školskom roku organizovala nezisková organizácia Šachy Reinter n.o. už štvrtý ročník Humenskej žiackej šachovej ligy ZŠ. Najlepší z najlepších sa následne v počte 49 účastníkov stretli vo veľkom finále na sklonku školského roka vo štvrtok 23. júna.

Čítaj viac >>
novinka

Počas uplynulého víkendu sa od piatka 17. júna do nedele 19. júna konal v Humennom IV. ročník šachového turnaja jednotlivcov s názvom OPEN REINTER. Do priestorov neziskovej organizácie Šachy REINTER tento krát zavítalo 30 účastníkov z Košíc, Trebišova, Michaloviec, Vranova nad Topľou, Kežmarku, Starej Ľubovne, Humenného a Serede.

Čítaj viac >>
novinka

Pondelok 20.6.2016 patril na ZŠ Dargovských hrdinov v Humennom kráľovskému športu – šachu. Takmer šesťdesiatka účastníkov sa zišla v školskej jedálni, aby odohrali po ďalšom roku tréningu v šachovom krúžku turnaj.

Čítaj viac >>
novinka

Humenským šachistom sa podarilo uspieť na najväčšom slovenskom šachovom festivale CHESSFEST v Ružomberku. Tento rok ho navštívilo viac ako 600 hráčov zo Slovenska a zahraničia, pričom zastúpenie mala aj reprezentácia klubu Šachy Reinter. Našej hráčke Katke Minčičovej sa podarilo vybojovať bronzovú medailu.

Čítaj viac >>
novinka

V magický pondelkový dátum 6.6.2016 sa na Cirkevnej spojenej škole v Humennom konalo školské kolo Humenskej žiackej šachovej ligy ZŠ. Zúčastnilo sa ho spolu 27 žiakov a žiačok, ktorí odohrali 7 súťažných kôl tempom 2 x 12 minút + 3 sek/ťah. Z kola školského vzišla 10 - členná reprezentácia školy, ktorá bude bojovať na okresnom FINÁLE.

Čítaj viac >>
novinka

Vo štvrtok 9.6.2016 zasadlo za šachovnice 32 žiakov základnej školy na Laboreckej ulici s cieľom určiť školského kráľa v šachu na rok 2016 a desať člennú zostavu reprezentantov školy na okresnom Finále Humenskej žiackej šachovej ligy ZŠ.

Čítaj viac >>
novinka

V sobotu 28. mája 2016 sa u nás uskutočnilo Semifinále 9. ročníka celoslovenskej súťaže Grand Prix v šachu mládeže 2015/2016 - oblasť Východ.

Čítaj viac >>
novinka

Snina, Prešov, Humenné, Belá nad Cirochou a Košice - z týchto miest k nám vo štvrtok 5.5.2016 pricestovali účastníci posledného zo série šiestich GPX turnajov, ktoré sme tento školský rok organizovali s finančnou podporou mesta Humenné. 57 hráčov vo veku do 14 rokov podalo počas dopoludnia skvelý výkon hodný veľkej pochvaly

Čítaj viac >>
novinka

Humenská žiacka šachová liga ZŠ 2016 odštartovala tento rok školským kolom za ZŠ Jána Švermu. Za šachovnicami sa zišlo 18 šachistov a tri pôvabné šachistky. Po piatich kolách sme sa dopracovali k nasledovným výsledkom: http://www.chess-results.com/tnr220143.aspx?lan=1

Čítaj viac >>
novinka

Je došachované! :) V sobotu sa v Tatralandii skončili Majstrovstvá Slovenskej republiky mládeže 2016 v šachu, ktorých sa pod trénerskou taktovkou FM Tomáša Kraka zúčastnila 23 členná humensko-košická výprava. Z desiatich Humenčanov zaznamenala najvýraznejší úspech Stelka Simonová - 4. miesto v kategórii dievčat do 12 rokov. Od zisku bronzu ju delil jeden bod až v druhom pomocnom hodnotení. Zdarne nás reprezentovali aj ostatní hráči, ktorým gratulujeme k získaným úspechom, novým ratingom a tešíme sa na to ako budú napredovať! Na záver chceme veľmi poďakovať všetkým rodičom, trénerom a spolupracujúcim za prácu, ktorú odviedli počas celého priebehu MSR mládeže 2016!

Čítaj viac >>
POZVÁNKY 08.12.2018 Reinter GPX v šachu mládeže 2018 - 2. turnaj MIKULÁŠSKY 17.11.2018 Reinter GPX v šachu mládeže 2018/2019 - 1. turnaj 26.10.2018 Prednáška GM Tomáša Petríka o 43. šachovej olympiáde v Batumi aj v Humennom 02.9.2018 Open Check#Mate! 2018 20.8.2018 Šachový camp Fénix chess 2018 02.7.2018 Vesmírna rošáda 2018 15.6.2018 VI. ročník OPEN REINTER 2018 19.5.2018 Reinter GPX v šachu mládeže 2017 - 6. turnaj 14.4.2018 Reinter GPX v šachu mládeže 2017 - 5. turnaj 17.2.2018 VALENTÍNSKY GPX TURNAJ 27.1.2018 Reinter GPX v šachu mládeže 2017 - 3. turnaj 27.12.2017 Vianočný šachový turnaj O Zlatého pešiaka 09.12.2017 Reinter GPX v šachu mládeže 2017 - 2. turnaj MIKULÁŠSKY 28.11.2017 Majstrovstvá Prešovského kraja žiakov a žiačok ZŠ a 1. stupňa OGY v zrýchlenom šachu 2017/2018 23.11.2017 Majstrovstvá Prešovského kraja študentov a študentiek SŠ a 2. stupňa OGY v zrýchlenom šachu 2017/2018 10.11.2017 Školské majstrovstvá okresov HE a ML žiakov a žiačok ZŠ v zrýchlenom šachu 2017/2018 09.11.2017 Školské majstrovstvá regiónu HE, ML a VT študentov a študentiek SŠ v zrýchlenom šachu 2017/2018 04.11.2017 Reinter GPX v šachu mládeže 2017/2018 - 1. turnaj 16.9.2017 ŽIVÝ ŠACH 02.9.2017 Školenie a seminár rozhodcov 2. a 3. triedy 20.8.2017 Open Check≠Mate! 2017 07.8.2017 Šachový camp Fénix chess 2017 10.7.2017 Vesmírna rošáda 2017 09.6.2017 V. ročník OPEN REINTER 2017 18.2.2017 Valentínsky GPX turnaj 21.1.2017 Reinter GPX mládeže 2016/2017 - 1. turnaj 29.12.2016 Modranská veža 2016 27.12.2016 Zlatý pešiak 2016 16.12.2016 Pozvánka na tretí krst novej šachovej knihy Pod hladinou 03.12.2016 Šachový turnaj o pohár starostu obce Čaklov 21.10.2016 Zaži besedu s GM Davidom Navarom 17.9.2016 Školenie rozhodcov 1. 2. a 3. triedy 16.9.2016 Dodatočný ZÁPIS do šachového krúžku 09.9.2016 Zápis do šachového krúžku 2016 01.9.2016 Sorea Open 2016 27.8.2016 Vinianske jazero 2016 22.8.2016 Vesmírna rošáda 2016 - 2. turnus 14.8.2016 Open Check#Mate! 2016 04.8.2016 Open Prešov 2016 18.7.2016 Vesmírna rošáda 2016 26.6.2016 Zemplínska Veža 2016 17.6.2016 OPEN Reinter 2016 11.6.2016 Finále Grand Prix mládeže 2016 05.6.2016 Majstrovstvá SR seniorov 2016 03.6.2016 Chessfest Ružomberok 2016 28.5.2016 Semifinále 9.ročníka Grand Prix mládeže 2015/2016 - oblasť Východ